Paris Hilton teraz po oszczerstwie Kim Kardashian, rozejmie Nicole Richie i zamrożeniu jajek

Wiadomości O Celebrytach

Twój Horoskop Na Jutro

Przed czasami Instagrama Paryż Hilton była pierwszą celebrytą, która naprawdę opanowała sztukę bycia sławnym z powodu bycia sławnym.Jako obciążona spadkobierczyni sieci hoteli Hilton, Paris – która dziś kończy 40 lat – pojawiała się na najlepszych imprezach, nosiła najlepsze ubrania i otaczała się najgorętszymi gwiazdami chwili, w tym Nicole Richie, Britney Spears i Lindsay Lohan.


Używając jej 'ditzy' Persona i oczywisty seksapil, Paris stworzyła markę wprowadzającą wszystko, od perfum i sklepów odzieżowych po książki, sztuczne opalenizny, wina i wszystko pomiędzy w modelu biznesowym, który później pomógł takim osobom jak Katie Price zarobić miliony.A wszystko to było wspomagane przez Paris'a; najlepsza przyjaciółka i organizatorka garderoby Kim Kardashian, która podobno niestrudzenie pracowała za kulisami, przepuszczając do mediów historie na temat Paryża; imieniu, aby podnieść swój profil, ponieważ była pionierem sztuki przekształcania imprezowania w zysk.


Paryż zaliczał megagwiazdę Britney Spears do swoich najbliższych przyjaciół

Paryż zaliczał megagwiazdę Britney Spears do swoich najbliższych przyjaciół (Obraz: Magia Filmu)

„Była ostatecznym pakietem, który korporacyjna Ameryka chciałaby stworzyć dla siebie jako narzędzie marketingowe, ale już został dla nich stworzony” – powiedział jej były menedżer, Jason Moore, nazywając ją „ostateczną marką”.„Mówią, że są sławną osobą, ludzie chcą być tobą lub [spać z tobą], a ona obejmowała obie te osoby”.

Ale to jej przełomowy reality show, The Simple Life, z Nicole Richie, naprawdę umieścił ją na mapie.


Miliony dostroiły się, by oglądać pozornie niezorientowaną Paryż i jej mądrą pomocnicę, wykonującą służebną pracę w szczerym polu.

Jednak zabawa urwała się nagle w połowie trzeciej serii, kiedy filmowanie zostało zawieszone z powodu ogromnego wypadnięcia między parą. Spór okazał się tak poważny, że pokaz musiał zostać odwołany.

Paris Hilton i Nicole Richie były nierozłączne przed ich masowym rozpadem

Paris Hilton i Nicole Richie były nierozłączne przed ich masowym rozpadem (Obraz: WireImage)

Wszystko zaczęło się, gdy Nicole najwyraźniej poczuła się lekceważona, że ​​Paris nie włączyła jej do swojego występu na Saturday Night Live.

W ramach zemsty córka Lionela Richiego rzekomo zorganizowała przyjęcie dla przyjaciół, ale zamiast pokazywać SNL, pokazała jeden z domowych sex tapów swojego BFF – twierdzi Nicole zaprzeczyła.

Obaj odmówili wylania się na korzenie rozłamu, a Paris powiedział magazynowi People: „Nie jest wielką tajemnicą, że Nicole i ja nie jesteśmy już przyjaciółmi. Nicole wie, co zrobiła, i to wszystko, co kiedykolwiek o tym powiem.

Jednak źródła zbliżone do Nicole podkreślały, że napięcia zaczęły się, ponieważ miała dość imprezowania, a sama gwiazda wyjaśniała: „Po prostu się rozdzieliliśmy. Zmieniło się w znacznie większą rzecz, niż jest.

Kim Kardashian pomogła zrobić z Paryża gwiazdę, a potem odebrała jej koronę

Kim Kardashian pomogła zrobić z Paryża gwiazdę, a potem odebrała jej koronę (Obraz: WireImage)

ian Wright żona Nancy Hallam

Tymczasem Paris miała ostrą konkurencję o koronę w postaci jej niegdyś wynajętego pomocnika, Kim Kardashian.

Wykorzystując rosnącą sławę swojej córki, ambitna towarzyska mama Kim, Kris Jenner, zdołała zawrzeć umowę z E! za serię naklejaną na ścianę o ich rodzinie w 2007 roku.

I podczas gdy Paris' moc gwiazd zaczęła słabnąć, Keeping Up with the Kardashians zmieniło Kim i jej siostry w globalne supergwiazdy, przyćmiewając sukces każdego, kto był wcześniej.

Nastąpiła burza i w 2008 roku Paryż wycelował w słynny tyłek Kima podczas Morning Zoo Show, nazywając go „brutto”. i ucinanie: „Przypomina mi twarożek w wielkim worku na śmieci”.

W innym wywiadzie telewizyjnym Paris powiedziała, że ​​Kim powinna jej podziękować za każdą cząstkę jej sławy.

Stworzyłem Kim Kardashian. Cała jej rodzina jest mi winna życie, powiedziała w Entertainment Tonight.

Minią lata, zanim ponownie zawrą pokój.

W międzyczasie, jak większość dwudziestoparolatków, Paryż był zajęty szukaniem Jedynego, ale ciąg nieudanych zaręczyn z modelem mody Jasonem Shawem (2003), spadkobiercą greckiej żeglugi Paris Latsisem (2004) i aktorem Chrisem Zylką (2018) odszedł. jej lękająca się, że trwała miłość umknie jej.

Paris Hilton i jej obecny chłopak Carter Reum planują się związać

Paris Hilton i jej obecny chłopak Carter Reum planują się związać (Obraz: Getty)

Tak było, dopóki obecny chłopak Carter Reum nie pojawił się w 2019 roku.

„Po moim ostatnim zerwaniu myślałam, że na zawsze będę sama” – powiedziała magazynowi People. „Byłem jak, poddaję się. Skoncentruję się tylko na sobie. Nikogo nie potrzebuję. Tak więc, że naprawdę się zakochałem, po prostu czuję wdzięczność.

A na początku 2020 roku multimilionerka ujawniła, że ​​za radą swojej dawnej przyjaciółki Kim K zamroziła jajka w nadziei na posiadanie dzieci w przyszłości.

Odbyłem naprawdę niesamowitą rozmowę na ten temat z Kim” – powiedział Paris dla Sunday Times. „Przedstawiła mnie swojemu lekarzowi i bardzo mnie zainspirowała, żeby to zrobić.

„Myślę, że każda kobieta powinna to zrobić, ponieważ naprawdę możesz to kontrolować i nie mieć tego „O mój Boże, muszę się ożenić”.

Oczywiście Paryż flota maleńkich psów zawsze była jej dziećmi, a gwiazda miała złamane serce, gdy jej OG chihuahua Tinkerbell zmarła w 2015 roku w wieku 14 lat.

Paryż' ukochany pies Dzwoneczek niestety odszedł, zostawiając gwiazdę zdewastowaną

Paryż' ukochany pies Dzwoneczek niestety odszedł, zostawiając gwiazdę zdewastowaną (Zdjęcie: REUTERS)

argos bagaż kabinowy ryanair

W przejmującym hołdzie na Instagramie dla zmarłego psiaka, zdewastowana bywalczyni celebrowała „długie, piękne, luksusowe i ekscytujące życie swojego psa”.

„Była wyjątkową i niesamowitą duszą” – napisał Paris.

„Przeszliśmy razem tak wiele. Nie mogę uwierzyć, że odeszła. Będę za nią tęsknić i myśleć o niej do końca życia. Kocham cię Tinky, jesteś legendą i nigdy nie zostaniesz zapomniany (sic!).

Ale podczas gdy było to pożegnanie z jedną wielką miłością, nadszedł czas, aby powitać inną w swoim życiu w postaci Nicole Richie.

Paris – który jest obecnie odnoszącym sukcesy DJ-em i nadal jest modelką dla takich jak Yeezy – po cichu pogodził się z Nicole w 2006 roku po skontaktowaniu się z e-mailem, kładąc kres snajperom i publicznemu ignorowaniu.

Nicole postanowiła pozwolić Paris'owi oświadczenie iść, mówiąc Harper's Bazaar: „Nie mogę się na nią złościć za to, że gadała o mnie. Walczyliśmy!

Wyglądało na to, że Paryż również się rozmroził, strząsając jeden z największych niepowodzeń popkultury jako „głupawy”. i wywołane przez 'ludzi o dwóch twarzach'; próbując je rozegrać przeciwko sobie.

Para pozostała w szanowanych warunkach - chociaż Paris nie była druhną dla Nicole, a w 2014 roku ta ostatnia przyznała, że ​​ich przyjaźń nie była już taka, jak kiedyś.

Paris Hilton i Kim Kardashian spotkały się niedawno, aby spędzić dzień odprężenia

Paris Hilton i Kim Kardashian spotkały się niedawno, aby spędzić dzień odprężenia (Zdjęcie: Instagram/Kim Kardashian)

„Technicznie rzecz biorąc, od jakiegoś czasu z nią nie rozmawiałam, ale jeśli naprawdę chcesz się w to zagłębić, mój pogląd na przyjaźń to ktoś, z kim niekoniecznie musisz rozmawiać codziennie” – powiedziała Us Weekly. .

Jeśli chodzi o Kim, pochowali też topór z matką czwórki, która przypisywała jej zdumiewający sukces swojemu staremu pracodawcy.

Była dla mnie wspaniałym mentorem. Jestem naprawdę wdzięczna za moje doświadczenia z nią... Ona jest ogromnym, ogromnym powodem mojego sukcesu.

Naprawdę chciałbym dla niej zrobić wszystko, dosłownie dała mi karierę. I lubię to całkowicie przyznać.

Zobacz Też: