Na jakim kanale jest gra Man Utd vs Colchester? Informacje o telewizji i transmisji na żywo

Piłka Nożna

Twój Horoskop Na Jutro

Zwycięstwo Manchesteru United w Chelsea zapewniło im miejsce w ćwierćfinale Pucharu Carabao przeciwko zabójcom gigantów League Two, Colchester United.

To dwa gole Marcusa Rashforda, w tym pewny strzał z rzutu karnego, zapewniły the Reds zwycięstwo 2:1 z Chelsea w ostatniej rundzie.

W międzyczasie drużyna Essex z powodzeniem wyeliminowała kluby Premier League Crystal Palace i Tottenham z Pucharu Ligi.

Podopieczni Ole Gunnara Solskjaera znajdują się obecnie poza pierwszą czwórką w Premier League i widzą w tym okazję do zdobycia trofeum i zdobycia Pucharu Ligi po raz szósty.

Marcus Rashford z Manchesteru United oklaskiwał fanów pod koniec wygranej Carabao Cup w Chelsea (Zdjęcie: PA)

Kiedy jest mecz?

Gra odbędzie się w środę 18 grudnia o godzinie 20:00.

Gdzie odbywa się mecz?

Colchester pojedzie na północ, aby zagrać na słynnym stadionie Old Trafford.

Man United zremisował swój ostatni mecz u siebie z Evertonem w niedzielę.

Na jakim kanale telewizyjnym gra?

Gra nie będzie transmitowana na żywo w Wielkiej Brytanii w telewizji ani na żywo.

Colchester oszołomił już Tottenham w Pucharze Ligi w tym sezonie (Obraz: Obrazy akcji za pośrednictwem Reuters)

Wiadomości o drużynie Manchesteru United

Paul Pogba zostaje wykluczony z środowego meczu z powodu choroby. Pogba grał tylko sześć razy w tym sezonie po kontuzji kostki.

Solskjaer powiedział, że czas wolny Francuza „znacznie go cofnął”, kilka godzin przed tym, jak Pogba został nagrany tańcząc na przyjęciu ślubu brata w Paryżu.

Diogo Dalot był nieobecny przez dwa miesiące, ale wrócił do pełnego treningu w zeszłym tygodniu. Mógł wejść do składu przeciwko Colchester.

Inni nieobecni dla the Reds to Eric Bailly, Fosu-Mensah i Marcos Rojo.

Wiadomości zespołu Colchester

Luke Norris strzelił swojego siódmego gola w sezonie w Scunthorpe w sobotę i będzie chciał kontynuować strzelanie w Pucharze Ligi.

Napastnik Courtney Senior został zmieniony z powodu kontuzji quada w przerwie w zeszły weekend, więc potencjalnie opuści mecz w środę wieczorem.

Bramkarz Colchester, Dean Gerken, w trzysta sześćdziesiąt minut rozgrywek strzelił do bramki tylko jednego gola.

Kursy zakładów (dzięki uprzejmości Baseny )