Dwóch graczy St Johnstone odpadło w przerwie za walkę ze sobą w przegranym 1:0 meczu z Hamilton

Piłka Nożna

Twój Horoskop Na Jutro

Dwóch graczy St Johnstone zobaczyło czerwone(Zdjęcie: Grupa SNS)

Dwóch graczy St Johnstone zostało wyrzuconych z boiska w przerwie, gdy przegrali 1:0 z Hamiltonem w szkockiej Premiership.

Gol z ostatniego tchu przypieczętował dla gospodarzy trzy punkty, ale to masowa bójka w przerwie trafi na pierwsze strony gazet. zgłoś Dzienny Rejestr.

Policja potwierdziła, że ​​istniał również „numer”; aresztowań.

bliźnięta syjamskie Abby i Bretania

Chaos wybuchł, gdy gracze brnęli w kierunku tunelu w New Douglas Park.

Koledzy z drużyny, Danny Swanson i Richard Foster, musieli zostać odciągnięci od siebie po kłótni.

Para została wysłana na trybuny za ich zachowanie.

Po powrocie na boisko mecz zakończył się uwieńczeniem po tym, jak Brazylijczyk Alexandre D'Acol minął Alana Mannusa po śmierci.

Rzecznik policji w Szkocji potwierdził, że pojawiły się doniesienia o „zamieszkach” na stadionie i funkcjonariusze na nie reagowali. Doszło do kilku aresztowań poza ziemią.