Żona Russella Branda, Laura, dzieli się rzadkim wglądem w ich romans i plany związane z dzieckiem

Wiadomości O Celebrytach

Twój Horoskop Na Jutro

Żona Russella Branda, Laura Gallacher, dała fanom wgląd w ich związek po tym, jak ponownie połączyli się pięć lat temu.Komik i jego żona byli nastolatkami, zanim sprawy niespodziewanie się skończyły.


Jednak para postanowiła spróbować jeszcze raz, kiedy wpadli na siebie w kanale w 2015 roku.zwycięzca sławny starszy brat 2014

Dwa lata później, w 2017 roku, Russell i Laura związali się węzłem, ale ich epicka historia miłosna jest czymś więcej niż na pierwszy rzut oka.


33-letnia Laura zagłębiła się w historię swojego romansu na Wykonane przez Mammas podcast, jak opisała, że ​​„od razu wiedzieli”, że ich związek będzie poważny, kiedy ponownie zaczną się spotykać.

Russell Brand z żoną Laurą Gallacher (Obraz: JEŚLI)Omówiła również plany urodzenia kolejnego dziecka ze swoim 45-letnim mężem w najbliższej przyszłości.

czarno-biały minstrel

„Kiedy spotkaliśmy się po raz pierwszy, byliśmy oboje w zupełnie innym miejscu” – powiedziała.


Laura po raz pierwszy umawiała się z Russellem w wieku 19 lat, zanim później ponownie się połączyli.

Wszystko pozostało, dopóki nie spotkali się ponownie po rozwodzie Russella z piosenkarką Katy Perry.

Połączyli się ponownie w 2015 roku po tym, jak umawiali się jako nastolatkowie (Zdjęcie: Simon Ford/REX/Shutterstock)

Przyznała: „Nie widziałam Russella od lat… Zeszłam po schodach do kanału, a Russell tam stał.

„Oboje od razu wiedzieliśmy, że to będzie poważne”.

Jego żona dodała, że ​​powiedziała mu: „Myślę, że po prostu chcę być mamą”.

Para ma dwie córki (Zdjęcie: Obraz idealnej prasy)

Kontynuowała: „Nigdy nie wyobrażałam sobie, że będziemy siedzieć tam i prowadzić tę rozmowę, minęło tyle czasu, ale mam głębokie uznanie i miłość do tej osoby, mimo że jej teraz nie znam. Był taki inny.

data premiery trybu pucharu świata fifa 18

Laura wyjaśniła, że ​​para musi „odbudować fundamenty i ponownie zaufać”, ale jest przekonana, że ​​zrobili to „właściwie”.

„To było bardzo powolne, poznawanie się nawzajem i wspólne wycieczki jednodniowe” – powiedziała gwiazda.

Russell i Laura są szczęśliwym małżeństwem (Obraz: obrazy GC)

Laura poruszyła temat, jak szybko zbudowali stabilny związek i kiedy szczęśliwa para odkryła, że ​​spodziewają się razem pierwszego dziecka.

Kent mapa bomby II wojny światowej

Żona Russella podzieliła się: „Nagle poszło szybko, sześć miesięcy później, czy się wprowadzimy, czy dostaniemy szczeniaka, a potem dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Wprowadziliśmy się w listopadzie, a w Walentynki następnego roku dowiedziałam się, że jestem w ciąży.

Mówiąc o chwili, gdy dowiedział się o tym jej mąż, powiedziała: „Bardzo chciał zostać ojcem. Upadł na podłogę i był absolutnie w siódmym niebie.

Gwiazdy wiedziały, że są dla siebie idealne (Zdjęcie: Russell Brand/YouTube)

Para ma córki, trzyletnią Mabel i dwuletnią Peggy.

Laura dodała, że ​​ona i Russell prowadzą rozmowy na temat powiększenia potomstwa, ale z powodu przekrwienia podczas ciąży chce być we właściwym miejscu.

Powiedziała: „Rozmawiamy o tym. Muszę być w miejscu, w którym zniosę długi czas potencjalnego niebycia sobą, ponieważ byłam chora w dwóch ciążach, chcę dostać się do miejsca, w którym dziewczyny są w odpowiednim wieku.

„Peggy właśnie skończyła dwa lata, często miewamy napady złości. Jeśli jesteśmy wystarczająco błogosławieni, by mieć kolejne dziecko, to bardzo bym się z tego cieszył.