Patrick Stewart o całowaniu Iana McKellena, przebieraniu się i o połowę młodszej żonie

Wiadomości O Celebrytach

Twój Horoskop Na Jutro

Wychylając się spod gęstych czarnych rzęs, posągowa blondynka odgarnia długi kosmyk włosów, świadoma, że ​​wszystkie oczy w pokoju są na nich skierowane.Ale to nie różowa satynowa sukienka ani czterocalowe szpilki unoszące brwi.


To osoba pod peruką – jedyny sir Patrick Stewart.Dla Trekkerów jest kapitanem statku kosmicznego Enterprise. Dla fanów X Men jest telepatycznym profesorem X. Dla miłośników kina jest jednym z najlepszych Makbetów swojego pokolenia, a dzięki nowemu filmowi Green Room wkrótce będzie znany jako jeden z najbardziej przerażających zabójców, jakich kiedykolwiek widziano na ekranie.


Jednak jeśli chodzi o alter ego, sir Patrick nie może nawet zacząć ukrywać swojego entuzjazmu dla jednego w szczególności: jego niedawnego okresu w dragach.

za zimno na śnieg

I jest jedna osoba, której można podziękować za jego tak realistyczną metamorfozę – trzecia żona Sunny Ozell, młodsza o 38 lat.Piosenkarka Sunny Ozell (L) i aktor Patrick Stewart

Sunny Ozell i Patrick Stewart (Obraz: Getty Images)

Sir Patrick śmieje się: Wiem, że wszyscy angielscy aktorzy uwielbiają ubierać się w sukienki, ale nigdy wcześniej nie nosiłem dragów, więc skorzystałem z okazji.


Największym wyzwaniem były czterocalowe szpilki, więc zabrałem je do domu na trening. Sunny była bardzo, bardzo rozbawiona - i dała mi wiele wskazówek, jak chodzić. Spędziłem weekend chwiejąc się, aż w końcu mogłem sobie poradzić bez złamania kostki. Ogromnie mi się to podobało.

Czytaj więcej: Patrick Stewart podciąga się

Transformacja dotyczyła Blunt Talk, amerykańskiego programu komediowego Sir Patricka o wiadomościach telewizyjnych. Ale w końcu sam trafił na światowe nagłówki w kwietniu, kiedy wygłosił prezentację w Hollywood – w całości na dragach.

Miałem tego dnia zabrać ze sobą garnitur i zapomniałem. Potem pomyślałem: „Chwileczkę, dlaczego po prostu nie pójdę takim, jakim jestem?”. Uwielbiałem każdą minutę, śmieje się.

Jego poprzednik w Star Trek, Spock, mógł unieść brew jak wulkan, ale dumny mieszkaniec Yorkshire Sir Patrick nie przejmuje się tym, co ludzie myślą.

Sir Patrick Stewart

Sir Patrick Stewart (Zdjęcie: Chelsea Lauren/REX/Shutterstock)

W wieku 75 lat jest ponad dwa razy starszy od 37-letniej żony Sunny, piosenkarki, którą poznał jako kelnerka w Nowym Jorku. Para umawiała się na cztery lata, zanim najlepszy przyjaciel Sir Patricka, Sir Ian McKellen, poślubił ich w 2013 roku.

Krytycy, jak można się było spodziewać, zachichotali podczas meczu – wskazując, że jego pierwsza żona Sheila Falconer miała teraz 60 lat, a druga Wendy Neuss, obecnie 61. Potem był fakt, że oboje jego dzieci po Sheili były starsze od Sunny, Sophia miała 43 lata i Daniel w wieku 48 lat.

Ale zobaczcie Sir Patricka i jego utalentowaną piosenkarkę razem i to po prostu ma sens. On wiecznie wylewa się na Twitterze o zabawnych rzeczach, które mówi. A ona tylko promienieje, ilekroć wypowiada jego imię.

znaczenie 77

Czy to dlatego sprawia, że ​​czuje się młodzieńczo? Absolutnie nie.

Star Trek: Następne pokolenie

Star Trek: Następne pokolenie (Zdjęcie: Archiwum zdjęć CBS/Getty Images)

Ona nie utrzymuje mnie młodo!, nie ma z tym nic wspólnego, wykrzykuje. Nie dlatego jesteśmy razem. W moim zawodzie wiek nie ma znaczenia. Jako nastolatka miałam przyjaciół o kilkadziesiąt lat starszych ode mnie.

Więc nie ma żadnych problemów z wiekiem.

Star Trek: The Next Generation (TNG) mógł zakończyć się w 1994 roku, ale Sir Patrick utrzymuje aurę naturalnego autorytetu Jean-Luca Picarda – i jasne jest, że temat jest zamknięty.

O dziwo, to właśnie na TNG Sunny po raz pierwszy zobaczyła swojego przyszłego męża, ponieważ oglądała go z nabożnością, gdy jej rodzina dorastała.

Ian McKellen i Patrick Stewart

Ian McKellen i Patrick Stewart (Obraz: WireImage)

Dało mu to doskonały sposób na dotarcie do dobrych książek z teściami - poprzez przedstawienie ich wszystkim swoim dawnym kolegom z obsady.

Mówi, że jej rodzina oglądała każdy odcinek każdego tygodnia. Ona i jej brat oraz jej matka i ojciec. I bardzo im się to podobało.

Cały czas widzę całą starą obsadę. Niedawno jadłem kolację z Jonathanem Frakesem [Rikerem], LeVar Burton [Geordi La Forge] widzę, kiedy tylko mogę. Wszyscy jesteśmy bardzo, bardzo bliscy i bardzo się lubimy.

Rodzina Sunny poznała większość z nich – i uwielbiają je tak samo jak ja.

Entuzjazm Sir Patricka do tej roli nie zawsze był tak wyraźny.

Urodzony w 1940 r. w Mirfield w hrabstwie Yorkshire, miał ciężkie dzieciństwo w domu na parterze, z byłym ojcem wojskowym – obecnie uważanym za cierpiącego na zespół stresu pourazowego – który był agresywny w stosunku do swojej matki.

Dzięki nauczycielowi w młodym wieku zakochał się w Szekspirze, a po stypendium w Bristol Old Vic dołączył do Royal Shakespeare Company i stał się stałym bywalcem seriali telewizyjnych (także epizodycznego 1967 na Coronation Street).

To było po Dune Davida Lyncha, kiedy nadeszło wezwanie do TNG, kontynuacji oryginalnej serii Star Trek z Williamem Shatnerem i Leonardem Nimoyem. Program trwał od 1987 do 1994 roku, z 20 milionami widzów w jednym odcinku, i zrodził cztery filmy spin-off.

Sir Patrick był gwiazdą: pierwszym miłośnikiem Brytyjczyków, który śmiało udał się tam, gdzie wcześniej nie doszedł żaden miłośnik Brytyjczyków.

Ale sukces miał swoją cenę. Kiedy serial się skończył, był typem, jeden producent powiedział mu nawet: jesteś wspaniały… ale dlaczego miałbym chcieć Jean-Luc Picarda na moim zdjęciu?.

Od tego czasu nieustannie walczy z typem – prowadząc do różnorodnej kariery, w której mieszał filmy niezależne, Szekspira, komedie Setha MacFarlane'a i, oczywiście, serię X Men.

Patricka Stewarta

Patrick Stewart (w środku) występuje w nowym filmie Jeremy'ego Saulniera Green Room (Zdjęcie: Szerokie zielone zdjęcia)

Tom Holland i Zendaya

Teraz, gdy Star Trek świętuje swoje 50. urodziny, Sir Patrick rozwiewa spekulacje, że ożywi Picarda w epizodzie – jak Shatner i zmarły Nimoy – w nowej serii filmów.

Mówi: To bardzo mało prawdopodobne – a mimo to poszedłem dalej. Jestem znacznie starszy niż wtedy, gdy ostatnio założyłem mundur kapitana i uważam, że byłoby to niestosowne.

Niepokoi mnie to wskrzeszanie i odtwarzanie wcześniejszych sukcesów. Nowe filmy Star Trek ze wszystkimi nowymi aktorami są cudowne, bardzo mi się podobały oba te filmy. Ale żeby przywrócić Jean-Luc Picarda na emeryturę? Dla mnie byłby to krok wstecz. Wybieram się na różne i bardziej różnorodne rzeczy.

Jestem bardzo, bardzo dumny ze wszystkiego, co zrobiłem. Uwielbiam, że ludzie wciąż do mnie podchodzą i opowiadają, jak to oglądali dorastając. Myślę, że to wspaniałe. Ale tak naprawdę wcale mnie nie interesuje przywracanie jej do życia. Po chwili dodaje: I cieszę się, że mogę powiedzieć, że nie muszę, bo mam mnóstwo innych prac w toku.

Czy jest więc jakaś część tego szekspirowskiego aktora, która żałuje, że nigdy tego nie zrobił?

Nie. Ani przez chwilę, woła. Nie szukałem pracy w Hollywood, nie chciałem robić amerykańskiego serialu telewizyjnego, na pewno nie chciałem robić science fiction, ponieważ - to może być szokiem - nigdy tak naprawdę nie interesowałem się science fiction . A jednak przyniosło mi to ogromną zmianę.

Wcześniej, gdybyś od czasu do czasu nie przełączał BBC2, nigdy byś o mnie nie słyszał. Star Trek to wszystko zmienił. Jest w tym trochę negatywny aspekt, ale głównie na lepsze… i niczego bym nie zmienił.

Sir Patrick w pewnym sensie ożywił postać – wypowiadając Picarda w szkicach do kultowych komedii Seth MacFarlane’s Family Guy i Seth Green’s Robot Chicken.

Ale pamiętanie tamtych dni na moście nie jest takie proste. Poproszony o wymienienie swoich ulubionych scen, Sir Patrick praktycznie się śmieje.

335 znaczenie liczby anioła

O Panie nie! Kochanie, to było 25 lat temu!, mówi. Czasami siedzę gdzieś w pokoju hotelowym, przerzucam kanały i włączam.

I to jak oglądanie tego po raz pierwszy. To wszystko jest dla mnie zupełnie nowe. Jest 178 odcinków – 178 godzin telewizji – trochę rzeczy pamiętam, ale niewiele!

Sir Patrick dzwoni na plan swojego najnowszego, wysokobudżetowego filmu. Stara się tego nie potwierdzić, ale nie można zaprzeczyć, że to najnowszy film Wolverine, najnowszy spin z serii X Men, podczas którego zaprzyjaźnił się ze swoim słynnym BFF Sir Ianem McKellenem.

W takich filmach spędzasz więcej czasu siedząc w przyczepie, czekając do pracy, niż będąc przed kamerą, mówi Patrick. Znałem Iana w latach 70., ale nigdy dobrze – i szczerze mówiąc zawsze byłem przez niego trochę onieśmielony.

Ale spędzaliśmy dużo czasu i odkryliśmy, że mamy wiele wspólnego.

Rzeczywiście, para ma jeden z najsłynniejszych bromantów w Hollywood – stale publikuje Hillarious Twitpics, a nawet cieszy się pocałunkiem na premierze Sir Iana Mr Holmes w zeszłym roku. Sir Patrick zapewnia mnie, że Sunny nie ma nic przeciwko.

Ona do tego zachęca!, śmieje się.

Podczas gdy sir Ian w zeszłym tygodniu ujawnił The NEWSAM, że głuchnie, Sir Patrick twierdzi, że radzi sobie lepiej w starciu ze Starym Ojcem Czasem.

Mówi: Za dwa miesiące skończę 76 lat. Starzenie się niesie ze sobą pewne problemy, ale też niesie ze sobą wiele. wiele zalet. Twoje doświadczenie świata rośnie, twoje doświadczenie ludzi jest większe. Twoja wiedza jest większa. Patrzę na starzenie się w tym sensie, że jest to dla mnie korzyść.

James McAvoy, Patrick Stewart

James McAvoy i Patrick Stewart (Zdjęcie: Alamy Zdjęcie)

Oczywiście coraz trudniej jest wykonać niektóre akrobacje, które chcą, abyś wykonał. Niemniej jednak robię, co mogę, więc starzenie się nie było dla mnie problemem.

Nawet gdyby ktoś się nie zgodził, nikt by mu nie powiedział. Nie po obejrzeniu jego najnowszego filmu, ultragwałtownego Green Roomu.

następne święto państwowe w anglii

Sir Patrick gra Darcy, właściciela neonazistowskiego klubu, który po tym, jak byli świadkami morderstwa, został zmuszony do makabrycznego wytropienia i zabicia odwiedzającego go zespołu rockowego. Widzowie są schłodzoni do rdzenia – w tym Sunny.

Sunny wyszła dwa razy, mówi sir Patrick. Powiedziała: „przepraszam, że nie mogę tego znieść”, wyszła na zewnątrz przez 10 minut, wróciła, a po 15 minutach znów musiała wyjść na zewnątrz! W innym momencie mój agent siedział z głową w dłoniach. Ale to dla mnie ekscytujące, ponieważ jest to dokładnie taka odpowiedź, jakiej oczekujesz.

Widząc, jak jego ojciec jest brutalny, zastanawiasz się, czy brutalne postacie były trudne do zagrania?

To, co jest dla mnie trudne, gdy jest się publicznością, to emocjonalne aspekty tego, a nie przemoc fizyczna, mówi cicho Sir Patrick.

Gwiazda otrzymała tytuł szlachecki za zasługi dla aktorstwa w 2009 roku, ale jako aktywny zwolennik Partii Pracy – i przyjaciel Davida Milibanda – jest teraz ciekawy spotkania z antyrojalistą Jeremy'm Corbynem i zobaczenia, co dzieje się w jego ukochanej partii.

Nigdy nie miałem okazji poznać Jeremy'ego, myśli. Bardzo, bardzo bym tego chciał, ponieważ jest wiele o nim, jego polityce i przekonaniach, które podzielam i które podziwiam. To są trudne czasy [dla Partii Pracy], ale przynajmniej dzięki Bogu, nie jesteśmy Partią Republikańską w Stanach Zjednoczonych.

Trump i Borys? To byłoby przerażające.

Po siedmiu latach na ekranie wygłaszającym korzyści dla Zjednoczonej Federacji Planet, ma sens, że jest częścią kampanii Remain. Ale czy są też lekcje, które David Cameron mógłby wyciągnąć od Jean-Luca Picarda?

Tak, myślę, że jest, rozmyśla Sir Patrick. Mógł się wiele nauczyć o sprawiedliwości w społeczeństwie.

Jeśli ktokolwiek może to zrobić, to Jean-Luc. Ale może na to spotkanie powinien zgubić pięty.

Zielony pokój jest teraz w kinach.

Zobacz Też: