Mecz piłki nożnej z lat 50. przerwany po dwóch minutach, gdy wybucha wielka bójka

Wiadomości Z Wielkiej Brytanii

Twój Horoskop Na Jutro

cwfc Mecz pomiędzy Canterbury Walking Football Club a Herne Bay Walking Football Club, w którym uczestniczyli zawodnicy – ​​chodzą zamiast biegać – w wieku od 50 do 70 lat, został odwołany przez ref.

Rozpoczęcie: Potyczki piłkarskie między Canterbury i Herne Bay zmieniły się w kwaśne(Obraz: cwfc)

Gra w chodzenie piłka nożna dla osób powyżej 50. roku życia został opuszczony już po DWIE MINUTACH...po tym, jak na boisku wybuchła wielka bójka.

ray-j kim

Mecz pomiędzy Canterbury Walking Football Club a Herne Bay Walking Football Club, w którym uczestniczyli zawodnicy, którzy chodzą zamiast biegać, w wieku od 50 do 70 lat, został odwołany przez ref.

Na boisku wybuchła przemoc po tym, jak jeden z graczy CWFC został „powalony”; za pomocą „miażdżącego sprzętu” – przy czym twierdzi się, że nawet sędzia „dołączył do uderzenia”; zanim zagwiżdże.

„Urzędnik” raport meczowy stwierdza, że ​​w ciągu „pierwszych pięciu sekund” pojawiła się zła krew; gry po szarży barkowej - i został przerwany już po dwóch minutach.

Chodząca piłka nożna, która ma około 500 drużyn w Wielkiej Brytanii, jest odmianą normalnego footie – z tymi samymi zasadami, jak spalony i rzuty karne – ale z zawodnikami chodzącymi zamiast biegania.

Raport z meczu na stronie CWFC wydaje się być napisany w bardziej lekkim tonie i stwierdza, że ​​mecz - rozegrany 27 stycznia - został odwołany przez sędziego 'Tony'.

Sędzia trzymający czerwoną kartkę i gwizdek, zbliżenie

Widząc czerwony: sędzia musiał odwołać mecz na godzinę

Gracze mieli godzinę na „ochłodzenie się”; zanim zorganizowano powtórkę, a Herne Bay ostatecznie skończył z zwycięzcami 3-2.

Obie drużyny po meczu poszły na kilka kufli… ale według raportu w „różnych pubach”.

Lokalny Gregg Halfpenny powiedział: „Ci chłopcy wiedzą, jak sobie radzić i chociaż mogą nie być wystarczająco sprawni, by biegać, są wystarczająco sprawni, by rzucić cios lub dwa.

„Cała sprawa była naprawdę śmieszna – to ma być łagodny sport”.

Raport z meczu stwierdza: „Sędzia Tony przeczytał przed rozpoczęciem zamieszek akta, na co nikt nie zwrócił uwagi, i pojechaliśmy.

„Gra była rozgrywana w bardzo przyjazny sposób przez co najmniej pięć pierwszych sekund, a potem lekkie pocieranie ramion oznaczało początek tego, co można najlepiej opisać jako miłość od pierwszego wejrzenia.

„Jeden z graczy Herne Bay i zawodnik Canterbury (którego nie mogę wymienić z powodów prawnych) stanęli twarzą w twarz, patrząc sobie w oczy i szepcząc namiętne przekleństwa.

„Nastąpiła wtedy czuła chwila, gdy głowy zmierzały ku sobie.

przeszczep włosów gordona ramsaya
Ogólna piłka nożna (Zdjęcie: Getty)

Uspokajanie: mecz został zastąpiony sparingiem

„Na szczęście, ponieważ zawodnik Canterbury jest o dwie stopy niższy od zawodnika Herne Bay, nie doszło do poważnych szkód.

„Sędzia Tony zdecydował w tym momencie, że najlepiej będzie przyłączyć się do ciosu, ale potem zmienił zdanie i krótkim dźwiękiem gwizdka wezwał wszystkich do wygnania do obcego kraju i gra się skończyła. '

Kontynuuje: „Po godzinnym wyciszeniu (poza dwoma zaangażowanymi graczami, którzy wciąż ocierają nosy z boiska) zdecydowano, że sparing będzie najlepszym wynikiem tego wieczoru, chociaż sugerowano, że jeśli wygra Canterbury, to nadal będzie liczyć jako mecz ligowy.

– Nie. Pierwsza połowa zakończyła się 3-0 dla Bay, potem super rezerwowi, Roger, Steve i Dave zastąpili całą drużynę i mecz zakończył się 3-2 dla Herne Bay... chociaż Roger nie wykorzystał rzutu karnego pod koniec, ale tak się stało. to nie jego wina, bo bramkarz go uratował.

Kufel piwa

Zawarcie pokoju: Zespoły nadal piły piwo później... w różnych pubach (Obraz: Getty)

„W meczu nie doszło do żadnych obrażeń ciała, a wieczór zakończył się pogawędką obu drużyn, piwem i żarciem, choć w osobnych pubach”.

Raport, napisany przez 'Rog, dodał: „To wszystko było naprawdę burzą w filiżance herbaty. Kilku rywalizujących chłopaków rzuca się na siebie. Osobiście uważam, że szkoda byłoby podejmować jakiekolwiek dalsze działania wobec zaangażowanych drużyn lub graczy.

„Herne Bay ma kilku świetnych piłkarzy i gra czystą piłkę nożną i jestem pewien, że to wszystko zostanie rozwiązane.

- Słyszałem, że chłopak z Herne Bay został poinformowany, że nie jest mile widziany, aby ponownie grać w klubie. Ponadto klub z Canterbury wezwał swojego zaangażowanego zawodnika na nadzwyczajne spotkanie dyscyplinarne i przyznał mu nagrodę Wolności Miasta oraz Żelazny Krzyż.

Ron Boddy, dyrektor Herne Bay FC, powiedział w tym tygodniu: „Musisz pamiętać, że są to mecze oparte na rywalizacji i ludzie będą rywalizować.

„Pod koniec dnia wszyscy podają sobie ręce”.