Mąż lady Colina Campbell nie mógł jej „dotknąć”, gdy dowiedział się, że została wychowana jako chłopiec

Wiadomości O Celebrytach

Twój Horoskop Na Jutro

Lord Colin Campbell wypowiada się na temat byłej żony

Lord Colin Campbell wypowiada się na temat byłej żonyByły mąż Lady Colin Campbell dowiedział się, że była wychowywana jako chłopiec i przeszła operację korekcji płci, po tym, jak para już się pobrała i przyznała, że ​​rewelacje zrujnowały ich związek.


69-letni lord Colin Campbell, który związał się z ówczesną 25-letnią Georgią Ziadie po burzliwym pięciodniowym romansie, wypowiedział niezwykłe twierdzenia w niedzielnym wywiadzie dla „Sun” – jego pierwszym od 40 lat.Lord C był żonaty z gwiazdą I'm A Celebrity przez niecały rok

Lord C był żonaty z gwiazdą I'm A Celebrity przez niecały rok (Zdjęcie: PA)


Opisując moment, w którym dowiedział się, że żyła jako chłopiec do 18 roku życia, Colin powiedział, że nie może się zmusić, by „dotknąć” swojej żony.

Byłem oszołomiony. Po prostu nie mogłem uwierzyć w to, co słyszę - powiedział.Po tym, jak powiedziała mi, że nie mogę się nawet zmusić, by spojrzeć na moją żonę, a co dopiero jej dotknąć.

Kylie Jenner przed operacją

Mój brat, książę Argyll, zadzwonił do mnie i zapytał: „Czy zdajesz sobie sprawę, że poślubiłeś mężczyznę?”.


Czytaj więcej:

Lady Colin Campbell i mąż Lord Colin Campbell 2 stycznia 1975 r.

Lady Colin Campbell i mąż Lord Colin Campbell 2 stycznia 1975 r. (Zdjęcie: lustrzane zdjęcie)

Kontynuował: Mylił się co do tego, teraz zdaję sobie sprawę, ale wtedy był to ogromny szok. Wcześniej nie miałem najmniejszego podejrzenia.

Kiedy ją poznałem, była piękną, zalotną młodą kobietą. Ale wkrótce odkryłem, że ma problem z dużym T.

Jeśli mógłbym udzielić jakiejkolwiek rady innym zawodnikom w dżungli, unikałbym jej za wszelką cenę.

Czytaj więcej:

Lady Colin Campbell w Jestem gwiazdą... Zabierz mnie stąd!

Lady Colin Campbell w Jestem gwiazdą... Zabierz mnie stąd! (Obraz: Rex)

najlepsze nagrody piłkarskie fifa 2017

Niezwykłej historii Lady C pasowało jej oburzające zachowanie w dżungli, gdzie królewski biograf atakował kolegów z obozu, a nawet widzów.

Urodzona z wadą narządów płciowych rodzina Lady C – wierząc, że jest chłopcem – wychowała ją na George'a i podała jej męskie hormony, kiedy próbowała zachowywać się jak dziewczynka. Później potwierdzono, że jest biologicznie kobietą i przeszła operację, gdy miała 21 lat.

Lord Colin poznał urodzoną na Jamajce bywalkę w Nowym Jorku w 1974 roku, ale miesiąc po ślubie prawda o jej przeszłości wyszła na jaw, gdy dziennikarz odkrył jej metrykę urodzenia i fałszywie stwierdził, że jest transseksualistą.

Małżeństwo wkrótce rozpadło się z powodu skandalu i po 10 miesiącach rozeszli się.

Dodał: Powiedział: Patrząc wstecz, żal mi jej, ale powinna była mi powiedzieć prawdę.

„Wtedy nie było tak liberalnie, a skandal był bardzo krępujący dla mojej rodziny.

Pomimo jego twierdzeń, Lady C już wcześniej nalegała, aby upewnić się, że jej mąż wiedział o jej przeszłości, zanim zostali mężem i żoną .

1234 numer anioła miłość

Powiedziała o zarzutach swojego byłego męża: Oczywiście, zanim się pobraliśmy, upewniłam się, że mu powiedziałam. A poza tym mieszkał na Jamajce, gdzie wszyscy wiedzieli. Ale nie chciałem mojego życia prywatnego w prasie rynsztokowej.

Przedstawiciel Lady C powiedział NEWSAM Celeb, że konsultują się z prawnikami.

Jestem gwiazdą... Wyciągnij mnie stąd - 28 listopada 2015 Lady Colin Campbell i Ferne McCann w filmie „Jestem gwiazdą… Zabierz mnie stąd!” Zobacz galerię

Zobacz Też: