Bliźniacy Kray zagrozili zamordowaniem ekipy filmowej Barbary Windsor podczas inwazji na plan

Wiadomości Telewizyjne

Twój Horoskop Na Jutro

Ronnie i Reggie Kray grozili, że zamordują współpracownika Barbary Windsor podczas kręcenia filmu na londyńskim East Endzie.Asystent reżysera Peter Medak blisko współpracował z Barbarą - która niestety zmarła w grudniu zeszłego roku - przy filmie Wróble nie śpiewają, kiedy skonfrontował się z osławionymi braćmi, gdy ich limuzyny wjechały na plan East End.


Producenci otrzymali zielone światło na filmowanie na całym East Endzie od Metropolitan Police - ale to nie było wystarczające dla bliźniaków.Peter wspomina w nowym filmie dokumentalnym Secrets of the Krays – dostępnym na BritBox od czwartku – że musiał poradzić sobie z przebranymi lordami przestępczymi, gdy weszli na plan pierwszego dnia zdjęć.


Pani Barbara Windsor

Na plan jednego z filmów Barbary wtargnęli Krays (Obraz: Getty Images)

„Spośród nich było około pięciu lub sześciu facetów ubranych w ciemne garnitury i powiedzieli: „Kto tu rządzi?”. Piotr powiedział.— Załoga wskazała na mnie i powiedziała: „Ten palant tam”. I ci dwaj faceci podeszli i powiedzieli do mnie: „Kto dał ci pozwolenie na strzelanie tutaj? Ponieważ nikt nas o to nie pytał”.

— Powiedziałem: „Oczywiście policja, ponieważ mamy pozwolenie na filmowanie na wszystkich ulicach East Endu”. A oni powiedzieli: „Nikt nas o to nie pytał i możesz wpaść w duże kłopoty”.


— Powiedziałem: „Jak co?”. a oni powiedzieli: „Jak bycie zabitym”.

Reggie i Ronnie Kray

Krays to dwaj z najbardziej znanych gangsterów w brytyjskiej historii (Obraz: Getty Images)

Barbara Windsor z Ronniem Knightem i Reggie Kray

Barbara, na zdjęciu z ówczesnym mężem Ronniem Knightem po lewej i Reggie Kray po prawej, kręciła na East Endzie, gdy bliźniacy wtargnęli na plan (Obraz: Getty Images)

Bracia, których kryminalne wyczyny zostały przedstawione przez aktora Toma Hardy'ego w legendzie filmu z 2016 roku, prowadzili w latach 50. i 60. rakietę ochronną.

Brak zapłaty nie został przyjęty z pobłażliwością.

82-letni Peter wyjaśnił, że producenci filmu musieli zawrzeć umowę z bliźniakami i ich świtą, Firmą.

„Nałożyli na nas tak zwaną rakietę ochronną i musieliśmy zatrudnić dwóch ich opiekunów” – powiedział.

„Kręciliśmy w Kentucky Club, który był wówczas ich siedzibą główną, a także naszymi dwoma „protektorami”. pojawili się w filmie jako statyści”.

I pomimo groźnej natury bliźniaków; biznes, Peter powiedział, że byli „bardzo przyjaźni” i cieszyli się dniami na planie.

Royal Ascot wyniki 2013
Barbara Windsor, a następnie mąż Ronnie Knight na zdjęciu z Reggie Kray, z prawej i jego żoną Frances Shea, z lewej

Barbara Windsor, a następnie mąż Ronnie Knight na zdjęciu z Reggie Kray, z prawej i jego żoną Frances Shea, z lewej (Obraz: Getty Images)

Pani Barbara Windsor

Skarb narodowy Dame Barbara niestety zmarła w grudniu (Obraz: Getty Images)

W jednym z incydentów w The Kentucky Club barman wziął jednak zapłatę od jednego z członków załogi.

Barman został wywleczony z powrotem i pobity za oskarżenie „gości” braci.

Barbara, która w 2016 roku zyskała sławę, wspominała premierę filmu w 1963 roku.

„Bliźniaki i ich brat Charlie mieli gwiazdy w oczach” – napisała. „A kiedy Ron usłyszał, że premiera Sparrows Can't Sing odbywała się w ABC, naprzeciwko klubu Kentucky, zasugerował, żeby w Kentucky urządzili przyjęcie. '

*Secrets of the Krays jest dostępny od czwartku 13 maja na BritBox.

Zobacz Też: