Jurgen Klopp zakazuje graczom Liverpoolu dotykania znaku „This Is Anfield” jako wyrazu szacunku

Jurgen Klopp nowy menedżer Liverpoolu dotyka tego znaku Anfield

Jurgen Klopp powiedział swoim graczom, aby nie dotykali znaku „To jest Anfield”(Zdjęcie: Liverpool FC/Getty)

Jurgen Klopp zabronił swoim piłkarzom Liverpoolu dotykania stadionu „This Is Anfield”. znak wewnątrz tunelu stadionu.

Yarde vs Kovalev czas w Wielkiej Brytanii

Niemiec wyjaśnił swoją decyzję, mówiąc, że jego obecni zawodnicy będą godni jej dotknąć tylko wtedy, gdy dostarczą do klubu sztućce.

„Powiedziałem moim graczom, aby nie dotykali pola „This Is Anfield”; podpisać, dopóki czegoś nie wygrają – powiedział. „To znak szacunku”.

Liverpool zbliżył się do zdobycia trofeum w tym sezonie, gdy w czwartkowy wieczór w dramatyczny sposób zakwalifikował się do półfinału Ligi Europejskiej.

The Reds przystąpili do remisu na Anfield z wynikiem jeden na jednego, ale Dortmund wydawał się wcześnie spać, kiedy strzelili dwa szybkie gole na początku.

buty świąteczne godziny otwarcia 2019

Divock Origi strzelił gola tuż po przerwie, dając Liverpoolowi iskierkę nadziei, ale Marco Reus'a; uderzenie 10 minut później sprawiło, że goście 3-1.

Philippe Coutinho następnie uderzył z dystansu dla gospodarzy, zanim Mamadou Sakho rzucił się do domu po strzale w polu karnym, aby drużyna Kloppa potrzebowała tylko jednego gola do awansu.

Gdy Anfield podskakiwało, Liverpool poszedł po szyję, a ich intensywna gra została nagrodzona w pierwszej minucie doliczonej kontuzji, kiedy Dejan Lovren pojechał do domu, aby zwieńczyć jeden z najbardziej niezwykłych wieczorów w The Reds. historia.