Halfords otworzy 53 sklepy „Retail Lite”, ponieważ wita kupujących po 10 tygodniach blokady

Halfords

Twój Horoskop Na Jutro

Halfords ma 446 sklepów w Wielkiej Brytanii i nieco ponad 50 w SzkocjiHalfords zamierza ponownie otworzyć 53 sklepy w całym kraju, stosując szeroko zakrojone środki dystansowania społecznego w ramach nowego modelu o nazwie „Retail Lite”.


Ponowne otwarcie następuje po udanych próbach w sklepach w sklepach Peterborough i Bristol Cribbs Causeway i umożliwi kupującym fizyczne wejście do oddziałów po raz pierwszy od marca.Około 335 Halfords' 446 sklepów pozostało otwartych od początku pandemii, po tym jak został uznany przez rząd za istotnego detalistę.


kto wygrał mistrza kuchni profesjonalistów 2019

Jednak klientom zabroniono przeglądania i zamiast tego kazano składać zamówienia za pośrednictwem kolegów Halfords poza sklepami.

Podczas gdy większość Halfords' oddziały będą nadal działały jako tak zwane „ciemnie”; na razie planuje się ich stopniową konwersję i ponowne otwarcie w nowym modelu „Retail Lite”.Umożliwi to kupującym wejście do sklepów, choć jednocześnie będzie wpuszczana ograniczona liczba.

Halfords oferuje również bezpłatne kontrole rowerów


Powiedział, że wszystkie oddziały będą miały stacje czyszczące z przodu wszystkich sklepów, z zapasami środków do dezynfekcji rąk i chusteczek.

Pojawią się „ekrany kichania”. a wizjery dla współpracowników i klientów zostaną pouczone, aby nie dotykać przedmiotów.

Kupujący zostaną również poproszeni o zarezerwowanie z wyprzedzeniem konsultacji rowerowych i miejsc odbioru przez Internet lub telefonicznie, o ile to możliwe.

„Cieszymy się, że możemy zacząć wpuszczać naszych klientów z powrotem do naszych sklepów”, powiedział dyrektor naczelny Halfords, Graham Stapleton.

„Jednakże zamierzamy otwierać je ponownie dla naszych klientów stopniowo i ostrożnie, aby mieć absolutną pewność, że nasi koledzy i klienci mają bezpieczne środowisko pracy i zakupów”.

Oprócz sklepów detalicznych Halfords ma obecnie 346 z 373 garaży i 77 samochodów dostawczych działających w modelu zbliżeniowym.

Sieć wprowadza również bezpłatną usługę Road Ready Car Check, czyli 30-minutową usługę obejmującą głębokość opon, napompowanie opon, stan akumulatora, reflektory i światła hamowania, płyn do spryskiwaczy, AdBlue, poziom płynu chłodzącego i oleju dla Brytyjczyków powracających do pracy.

Sklepy ponownie otwierane w ramach Retail Lite

Inverness

Stirling

Dundee

Edynburg - Straiton

Hamilton

Preston

York

Północne Tarcze

Magazyn

Aintree

Monopol mcdonalds 2019 rzadkie kawałki

Liverpool, Edge Lane

Huddersfield

Wakefield

Doncaster

Sheffield, Queens

Chester

Telford

Leicester, St Margarets

Newport

Gloucester

Hereford

Spa w Leamington

Cribbs Causeway

Frome

Swindon

Poole

Basingstoke

Fareham

Plymouth

Exeter

Yeovil

Tauntoń

Peterborough

Lincoln, Tritton

Norwich

Ipswich Euro

Chelmsford

Braintree

Cambridge

Colchester

Aylesbury

Milton Keynes

Stevenage

Bedford

Hemel Hempstead

Harlow

High Wycombe

Nowe Malden

najlepsze muzea w anglii

Eastbourne

Maidstone

Ashford

Thanet

Chatham

Zobacz Też: