Google zmierzy się z Playstation i Xbox z konsolą do strumieniowego przesyłania gier „Yeti”

Technologia

Twój Horoskop Na Jutro

Google podobno przygotowuje się do wstrząsu rynkiem gier, uruchamiając własną konsolę do gier wideo i usługę przesyłania strumieniowego, opisaną jako „ Netflix do gier”.O kryptonimie „Yeti” , o projekcie gier mówi się od miesięcy, a raporty sugerują, że gracze będą mieli nieograniczony dostęp do biblioteki gier za stałą miesięczną opłatą.


liv i chris love island

Oczekuje się, że usługa, oparta na technologii Project Stream, zostanie ogłoszona na konferencji Game Developers Conference (GDC) w San Francisco 19 marca.Jednak źródło zaznajomione z tą sprawą powiedział 9do5Google że usługa przesyłania strumieniowego zostanie uruchomiona z towarzyszącym sprzętem - fizyczną konsolą i kontrolerem zaprojektowanym przez Google .


Google podobno rozwija własny sprzęt (Obraz: E+)

Nie jest jeszcze jasne, czy konsola Yeti będzie składać się z dużego pudełka, podobnego do Playstation lub Xbox lub mały klucz sprzętowy, podobny do a Chromecast .Google może nawet zdecydować się na obniżenie Przełącznik Nintendo trasy i wydobądź hybrydową konsolę, która pozwala graczom grać w domu i w podróży.

Wiemy, że nie musisz kupować konsoli, aby uzyskać dostęp do usługi przesyłania strumieniowego gier Google.


kto wynalazł lody magnum

Stream już zademonstrował technologię leżącą u podstaw usługi Google, pokazując, że dedykowany sprzęt poza komputerem nie jest potrzebny.

Wiadomości o grach wideo

Google podobno współpracuje z kilkoma studiami gier wideo, aby przenieść istniejące gry do swojej usługi w celu przeprowadzenia testów wewnętrznych. Nie jest jeszcze jasne, czy któryś z nich opracuje grę specjalnie dla Yeti.

Oczekuje się, że usługa przesyłania strumieniowego będzie wyceniana gdzieś pomiędzy PlayStation Now, która kosztuje 12,99 GBP miesięcznie, a GeForce Now Nvidii, która kosztuje 7,29 GBP miesięcznie.

Wszystko zostanie ujawnione podczas przemówienia Google na GDC 19 marca o 10:00 PST (18:00 GMT), więc możesz się wtedy dowiedzieć.

siedzenie Iaina Duncana Smitha

W zeszłym miesiącu krążyły pogłoski, że Amazon też się rozwijał własną usługę przesyłania strumieniowego gier, ale nie będzie dostępna najwcześniej w 2020 roku.

liczba danych ='3' data-numberedNajczesciej czytane
Nie przegap

Zobacz Też: